SEZON 2023/2024

LP DRUŻYNA M PKT Z ZPK P PPK BZ BS +/- FORMA
1 KGHM MKS Zagłębie Lubin - logo KGHM MKS Zagłębie Lubin 17 49 16 0 0 1 543 378 165
Z P Z Z Z
2 KPR Gminy Kobierzyce - logo KPR Gminy Kobierzyce 17 44 14 1 2 0 501 436 65
Z Z Z Z Z
3 MKS FunFloor Lublin - logo MKS FunFloor Lublin 17 40 12 2 3 0 512 399 113
P Z Z P Z
4 MKS URBIS Gniezno - logo MKS URBIS Gniezno 17 32 10 0 5 2 457 454 3
Z Z P P P
5 Młyny Stoisław Koszalin - logo Młyny Stoisław Koszalin 17 20 6 1 10 0 433 440 -7
Z Z P Z Z
6 EKS Start Elbląg - logo EKS Start Elbląg 17 20 6 1 10 0 457 503 -46
Z P Z Z P
7 MKS Piotrcovia - logo MKS Piotrcovia 17 18 6 0 11 0 465 492 -27
P P P P P
8 Galiczanka Lwów - logo Galiczanka Lwów 17 12 4 0 13 0 437 527 -90
P P P P P
9 Handball JKS Jarosław - logo Handball JKS Jarosław 17 11 2 1 11 3 370 427 -57
P Z Z P P
10 AWS Energa Szczypiorno Kalisz - logo AWS Energa Szczypiorno Kalisz 17 9 2 1 13 1 414 533 -119
P P P Z Z
M - Mecze
PKT - Punkty
Z - Zwycięstwa
ZPK - Zwycięstwa po karnych
P - Porażki
PPK - Porażki po karnych
BZ - Bramki zdobyte
BS - Bramki stracone
+/- - BS - Bilans bramek
1.-2. - kwalifikacje do Ligi Europejskiej
3.-4. - kwalifikacje do Pucharu Europejskiego
1.-6. - grupa Finałowa Superligi Kobiet
7.-10. - grupa Spadkowa Superligi Kobiet
9. - baraż o utrzymanie w Superlidze Kobiet
10. - spadek do I ligi
LP DRUŻYNA M PKT Z ZPK P PPK BZ BS +/- FORMA
Grupa mistrzowska:
1 MKS Zagłębie Lubin - logo MKS Zagłębie Lubin 18 54 18 0 0 0 580 388 192
Z Z Z Z Z
2 MKS FunFloor Lublin - logo MKS FunFloor Lublin 18 42 13 1 3 1 518 470 48
P Z Z Z P
3 KPR Gminy Kobierzyce - logo KPR Gminy Kobierzyce 18 40 13 0 4 1 532 446 86
Z P Z Z Z
4 MKS Piotrcovia - logo MKS Piotrcovia 18 30 10 0 8 0 518 491 27
Z P P Z P
5 Eurobud JKS Jarosław - logo Eurobud JKS Jarosław 18 27 7 2 7 2 468 466 2
Z Z Z Z Z
6 Galiczanka Lwów - logo Galiczanka Lwów 18 24 7 1 9 1 485 506 -21
P Z P P Z
Grupa spadkowa:
13 EKS Start Elbląg - logo EKS Start Elbląg 18 18 6 0 12 0 474 548 -74
P P P Z P
14 MKS PR Urbis Gniezno - logo MKS PR Urbis Gniezno 18 17 5 1 12 0 472 563 -91
Z P P P P
15 Młyny Stoisław Koszalin - logo Młyny Stoisław Koszalin 18 15 4 1 12 1 459 509 -50
P P P Z P
16 KPR Ruch Chorzów - logo KPR Ruch Chorzów 18 3 1 0 17 0 458 577 -119
P Z P P P
M - Mecze
PKT - Punkty
Z - Zwycięstwa
ZPK - Zwycięstwa po karnych
P - Porażki
PPK - Porażki po karnych
BZ - Bramki zdobyte
BS - Bramki stracone
+/- - BS - Bilans bramek
1.-2. - kwalifikacje Ligi Europejskiej
3.-4. - kwalifikacje do Pucharu Europejskiego
1.-6. - grupa Finałowa Superligi Kobiet
7.-10. - grupa Spadkowa Superligi Kobiet
9. - baraż o utrzymanie w Superlidze "Turniej Mistrzyń"
10. - spadek do I ligi