Walka o czwarte miejsce. Eurobud JKS zagra z Piotrcovią

28 квіт. 2023 | Mecze

Zespół Eurobudu JKS Jarosław, uskrzydlony awansem do finału ORLEN Pucharu Polski, podejmie we własnej hali MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

Gospodynie starcia 25. serii PGNiG Superligi Kobiet chcą zrewanżować się za porażkę z 16 marca (28:25). Co więcej, to właśnie z Piotrcovią rywalizują o zakończenie sezonu ligowego na czwartym miejscu. Obecnie bliżej do tego zawodniczkom MKS-u, które zgromadziły 36 punktów. Jarosławianki, zajmujące piątą lokatę, mają ich 30. Waga ostatniego meczu w kwietniu jest więc ogromna. - Po emocjach związanych z Pucharem Polski czas wrócić do ligowego grania. Zespół z Piotrkowa znamy bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej gra nam się z nimi u siebie. Zwycięstwo w tym meczu sprawi, że pozostaniemy w walce o czwarte miejsce. Musimy zagrać skoncentrowane w obronie, aby nie pozwolić zdobywać łatwych bramek, jednocześnie utrzymując dobrą skuteczność w ataku – mówi Katarzyna Kozimur.

Eurobud JKS ma za sobą niezwykle ważny mecz z KPR-em Kobierzyce (26 kwietnia, 29:27). Dobra postawa dała czarno-niebieskim awans do historycznego finału ORLEN Pucharu Polski. By myśleć o zwycięstwie z Piotrkowem Trybunalskim, drużyna z Podkarpacia musi zaprezentować się przed własną publicznością równie dobrze, jak w meczu pucharowym.

25. seria PGNiG Superligi Kobiet

Eurobud JKS Jarosław – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

30 kwietnia | niedziela | 16:00

Bilety: w kasie od 15:00

Transmisja: Emocje.TV

https://emocje.tv/live/2146/eurobud-jks-jaroslaw-mks-piotrcovia-piotrkow-trybunalski