Starcie z Kobierkami

14 paź 2021 |

Po przerwie reprezentacyjnej rozgrywki ligowe zostaną wznowione. 15 października o 18:30 Eurobud JKS Jarosław podejmie we własnej hali srebrne medalistki ubiegłego sezonu – KPR Gminy Kobierzyce.

„Kobierki” zajmują na tę chwilę trzecie miejsce w tabeli (12 punktów) i na pięć rozegranych spotkań górowały czterokrotnie. W poprzedniej serii przegrały po raz pierwszy, z Młynami Stoisław Koszalin (22:21).

Czarno-niebieskie, po trudnym początku i trzech porażkach, odniosły dwa wyjazdowe zwycięstwa. Ostatni mecz rozegrały w Elblągu, gdzie pokonały miejscowy Start 18:24. Choć jarosławskiego zespołu nie oszczędzają kontuzje i przez najbliższy czas pauzuje Sylwia Matuszczyk, a do pełni sił wraca Lesia Smolinh, kibiców z pewnością ucieszy fakt powrotu na boisko Aleksandry Zimny.

Informujemy, że w dniu meczu, od godziny 17 do 20, będzie możliwość wzięcia udziału akcji „Szczepimy się”. Specjalny punkt, w którym chętne osoby będą mogły zaszczepić się przeciwko COVID-19, ustawiony zostanie na parkingu pod halą.